GagneTammy “Hämmastav kass: fakte ja vahepalu: illustreeritud lood kassidest”

Hammastav_kassTe hoiate käes kaleidoskoopilise sisuga raamatut: igal leheküljel võite sattuda peale mõnele üllatavale faktile või vahepalale.

Igaüks, kellel on olnud kass, teab, et kassist hämmastavat looma on sellelt planeedilt raske leida. Ükskõik, kas tahate oma kohevakarvalist sõpra paremini mõista või võlub teid lihtsalt kasside salapärane maailm – see raamat on just teie jaoks.

Kui kass on teile kallis, siis teate, et kassi armastamine tähendab talle tähelepanu pööramist seni, kuni tal küllalt saab.

Lugege, miks muistsed egiptlased austasid kasse kui jumalaid; uurige, kas kassil on tõesti üheksa elu; avastage, kas kassid maanduvad alati käppadele.

Muidugi on kassidel ka omad arvustajad – inimesed, kes iseloomustavad neid kui salalikke ja alatuid kelme.

Nii et kuidas siis defineerida kassi? Kindlalt oskaks ainult kass ise öelda, aga tõenäoliselt ta seda ei tee.

Autor Tammy Gagne on vabakutseline kirjanik, kelle huvialaks on lemmikloomade tervis ja käitumine. Temalt on ilmunud üle 50 raamatu nii lastele kui täiskasvanuile.

Info leidmiseks on sisukord esitatud teemade järgi. Raamat on rikkalikult illustreeritud fotodega ja on suurepärane täiendus iga kassifänni raamaturiiulis.

Sirje Vafin
Kadrioru raamatukogu