Michio Kaku “Tulevikufüüsika”

Tulevikufüüsika

Kuidas teadus aastal 2100 kujundab inimsaatust ja meie igapäevaelu on lausa ulmeline lugu, mis jätab kaugele seljataha isegi kuulsad piiblilegendid.

Seda raamatut lugedes tekib hirm teaduse ees ja ääretu respekt inimmõistuse suhtes.

Vaid mõned pildid tulevikust teadlaste poolt nähtuna: auto, mis sõidab ise sinna, kuhu oled tellimuse sisestanud; samal ajal võid autos süüa, lugeda, magada, mida iganes teha soovid – kohale jõuad meetrilise täpsusega.

Inimajusse paigaldatakse kiipe, kasvatatakse uusi kehaosi ja palju muudki, mille tulemusena inimene muutub põhimõtteliselt surematuks.

Paarisaja grammise antiaine “tükiga”  võib lennata ühe tähe juurest teise juurde, jne.

Väga põnev raamat ja samas näib uskumatu, et midagi niisugust kunagi tulevikus toimuda võib!

Hea lugemine kõigile, selline otsekui teaduslik kriminaalromaan, kui nii öelda võib.

Ilmunud: Pilgrim, 2013

Eve Lausma