Kaja Kurg, Aivar Kaljuste, Heli Viedehof, Aarne Kähr „Lilleaed 3: võluv mitmekesisus“

Raamat koosneb neljast osast:

„Amplid“, Kaja Kurg – aiavihik nr 50
„Aiasõnajalad“, Aivar Kaljuste – aiavihik nr 49
„Pelargoonid“, Heli Viedehof – aiavihik nr 53
„Lõhnaaed“, Aarne Kähr – aiavihik nr 48

Tekstid on varem ilmunud Kodu & Aed aiavihikute sarjas. Mõnda teksti on täiendatud ja lisatud täiendavaid lõike. Näiteks soovitatakse „Amplid“ kasutada lobeelia asemel rukkilille laiuvat sorti, Centaurea cyanus „Blue Carpet“. Osas „Pelargoonid“ on varemavaldatule lisatud kaks uut peatükki – „Uus taim seemnest“ ning „Kahjurid ja haigused“. Tore, et sellised huvitavad ja praktilised teemad on ilmunud ühe raamatuna. Tegemist on sarjast „Lilleaed“ kolmanda raamatuga –  „Lilleaed 1: armastatud püsikud ja süvikud“ ja „Lilleaed 2: silmapaistvad õitsejad“.

Autoriteks on suure kogemuse ja laialdaste teadmistega praktikud, kelle näpunäited ja soovitused on abiks taimede valimisel, istutamisel ja hooldamisel.

Tore täiendus kodusesse raamatukokku.

Ilmunud : Ühinenud Ajakirjad, 2020.

Marge Palm
Tallinna Keskraamatukogu vabatahtlik