Barbara Oakley, Terrence Sejnowski, Alistair McConville “Kuidas õppida õppima: kuidas saada koolis hakkama kogu oma aega õppimisele kulutamata”

Raamat annab suurepäraseid nõuandeid teismelistele ja täiskasvanutele selle kohta, kuidas õppimises paremaid tulemusi saavutada. Autor annab nõu, et seda lugedes peaks pidevalt kaasa mõtlema ja kõik harjutused ka ise läbi tegema, sest siis on loota tulemusi. Õppimisel on väga oluline keskendumine. Väga lihtne on mõelda välja vabandusi kehvasti õppimisele, aga ei pea olema väga hea peaga, et saada häid tulemusi. Mälu parandamiseks on olemas kavalaid nippe ja raamatus õpetatakse, kuidas aju treenida.

Mis on mõttekett ja kuidas seda luua? Kas magades saab õppida? Neile ja paljudele muudele küsimustele annabki raamat vastuseid ja juhendeid. Loomulikult on vaja ka sporti teha, et selles kõiges paremaid tulemusi saavutada. Igati kasulik käsiraamat neile, kes tahavad õppimises häid tulemusi saavutada.

Ilmunud: Studium, 2021

Tõlkinud: Kadi Sutter